Short News КОРОТКО / Тайм-аут На добраніч! На прохання населення, влада індійського міста Арон відмінила одну місцеву традицію. Ця традиція була останнім привілеєм місцевого махараджі і було їй 300 років. Усі ці 300 років рівно о третій ночі з фортеці стіни Арона бухкала гармата й оповісник гучним голосом проголошував: "Тихо! Його Величність сплять!" Робота до снаги У японській газеті "Іоміурі" нещодавно з'явилося оголошення: "Чоловік приємної зовнішності, нагороджений кількома медалями за хоробрість, майстер боротьби карате, шукає відповідну роботу. Згоден виконувати функції агента для розповсюдження товарів, які не мають попиту". Що година, то новий клопіт Польські журналісти спростували інформацію французьких колег про те, що знаменитий Хосе Каррерас захопився німецькою манекенницею Петрою Шлап. Але не поспішайте полегшено зітхнути... За їхніми відомостями, серце 49-річного іспанського тенора завоювала... топ-модель Патрисія Вой-Войцеховська. Із цією 23-річною дівчиною Каррерас знайомий уже чотири роки. Французький верблюжий сир Молоко верблюдиці не скисає, через те з нього неможливо зробити про запас кисломолочні продукти. До цього часу надлишки верблюжого молока африканці віддавали домашнім тваринам або навіть виливали. Нині у Франції розроблено спосіб виготовлення сиру з цього молока, який передбачає використання особливої суміші ферментів. Озеро під кригою Антарктиди Нові вимірювання із супутників свідчать, що на сході Антарктиди під 4-кілометровою товщею криги лежить прісноводне озеро розміром майже таке, як озеро Онтаріо (близько 19 кв. км). Середня глибина цього озера становить близько 125 метрів, його вік - майже мільйон років. Сигнал тривоги для косуль Асоціація захисту диких тварин організувала випуск пристрою для автомобіля, який, коли збільшується швидкість до 50 км/год., починає поширювати ультразвук, що його не чують люди, але сприймають тварини як сигнал тривоги. Звук чути в радіусі 400 метрів. Тепер на дорогах Франції від зіткнень з автомобілями щороку гине близько 15 тисяч кабанів, оленів та косуль. Англійців підкорила пісня "Белый лист" Донецькій групі "Ненсі", яка відома своєю піснею "Дым сигарет с ментолом", вдалося підкорити простори нашої Батьківщини і вийти на такий жаданий для багатьох західний музичний ринок. Проте критики називають її не інакше, як "найбездарнішою вітчизняною групою".
Записи "Ненсі" потрапили на англійське радіо, і місцевій молоді сподобалася пісня "Белый лист". Зрозумівши, що на цьому можна зробити гроші, англійці відразу ж звернулися до "Ненсі" з пропозицією щодо співробітництва. Тож "найбездарніша група" зняла кліп в Англії.
Якщо справи й далі так підуть, то залишиться лише поспівчувати композиторові співачки Лінди Максимові Фадєєву. Аби зацікавити англійців своїм матеріалом, йому довелося скніти місяцями у студії, а виявилося, що їм для повного щастя не вистачало лише "Белого листа". Засуджено до уроків До 3 років безкоштовних уроків боксу засудив шведський суд 15-річного хлопця, який нокаутував однокласника до непритомного стану.
"Боксерські тренування приписані йому як попереднє покарання. Ми вважаємо, що це допоможе йому потренувати власний темперамент та відучить принижувати людей і завдавати їм фізичного болю", - так зазначено у вироку окружного суду міста Седертельє. Підготувала Інеса МОТОРНА, "День" Нестаріюча Деніс Нині відомо про жінку Деніс Стейблер, яка живе в Південній Кароліні і яка не старіє вже 32 роки. Вона виглядає як учениця середньої школи, хоча їй 51 рік і в неї 2 дітей та 3 онуків.
Лікарі поки що не можуть пояснити секрету цього явища. Деніс зберігає не лише дівочу вроду, всі її внутрішні органи залишаються такими ж, як у молодості. Підготувала Наталя ЧУДІВСЬКА