Святковий настрій і спільне відчуття дива

Львівська вокальна формація «Піккардійська Терція» готується до Різдвяного туру і презентує пісню «З Новим роком!» та новий альбом «Казка на білих лапах»

Новорічний настрій гарантовано, якщо послухаєте святкову новинку від піккардійців. Слова пісні «З Новим роком!» – народні. Музика й аранжування художнього керівника гурту Володимира Якимця. Звукорежисер Богдан Нестор. Про це «Дню» розповіла промо-менеджер «Піккардійської Терції» Галина Гузьо. І додала, що цю, прем’єрну, та інші новорічно-різдвяні пісні і колядки наживо уже у січні можна буде почути під час гастрольного туру, який має назву «Казка на білих лапах». «Унікальністю цієї концертної програми є те, що разом із піккардійцями співатимуть талановиті незрячі дітки віком від чотирьох до дванадцяти років з усієї України, – говорить Галина Гузьо. – На мапі «Казки на білих лапах» шість міст – Львів, Рівне, Житомир, Вінниця, Дніпро та Київ». Виступи відбуватимуться 9 – 19 січня.

Святкову програму з колядками та різдвяно-новорічними піснями з репертуару «Піккардійської Терції» («З Новим роком!», «Тиха ніч», «На Святий вечір», «В Вифлеємі днесь Марія»…) органічно доповнять десять різдвяних пісень з щойно записаного альбому «Казка на білих лапах». «Один настрій і спільне відчуття дива. Дитяча безпосередність і незмінний «піккардійський» звук. Різдвяна казка, яка залишиться у серці кожного, хто її почує», – говорять про свій Різдвяний тур піккардійці. 

Щодо безпосередньо нового альбому «Казка на білих лапах», то він записаний у рамках соціального проєкту з однойменною назвою. Створений спільно «Піккардійською Терцією» та незрячими дітьми зі Львова, Дніпра, Рівного, Миколаєва, Івано-Франківська та Тернополя). Автор музики до усіх пісень збірки – піккардієць, тенор-універсал Ярослав Нудик. Запис альбому підтримав Український культурний фонд. 

Детальніше про проєкт – незабаром у розмові Ярославом Нудиком.

А послухати новорічну прем’єру від «піккардійців» можна тут.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Фото «Дню» надала Галина ГУЗЬО.