Зробити Пейзажну Алею комфортнішою

Завершено реконструкцію першої її черги

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відреконструювали частину Пейзажної алеї. «Поки що завершили реконструкцію першої черги — від сходів до урочища Гончарі-Кожум’яки і до скульптури «Аліса в країні чудес». Пейзажну Алею облаштували в Києві приблизно 40 років тому. І вона вже потребувала капітального ремонту», — зазначив у дописі у мережі фейсбук мміський голова столиці.

На оновленій ділянці влаштували нове гранітне покриття, оновили дощову каналізацію, облаштували систему поливу газону, встановили гранітний бортовий камінь, новенькі лави. Має тепер Пейзажна Алея і сучасне LED освітлення та декоративну підсвітку арт-об’єктів. Здійснили також ремонт підпірної стінки.

«Також обмежили рух транспорту Алеєю — встановили автоматичні боларди з боку Десятинного провулку. Щоб в’їжджати на Пейзажку могли тільки автівки мешканців прилеглих будинків та спецтранспорт екстрених служб» — наголосив Віталій Кличко.

За словами мера, розширили і вхід на Алею з боку Історичного музею і Десятинної церкви. А також її зробили більш комфортною для маломобільних груп населення.