МЕНЮ

Загітуйте своїх виборців...

11 квітня, 2019 - 18:10
Читачка «Дня» вирішила звернутися до голови партії ВО «Батьківщина», народного депутата України Юлії Тимошенко через нашу газету

Шановна Юліє Володимирівно!

«Націю врятує жінка»! Ці слова Оноре де Бальзака, сказані ним у ХІХ столітті, не стосувалися конкретної особи. Сьогодні я хочу звернути їх саме до Вас.

Ми з Вами не бачилися 15 років. За цей час мій внук Юліан, якому Ви, згідно з церковними документами однієї з Львівських православних церков, є Хресною Мамою, переріс планку — 180. Багато чого змінилося довкола. Та досі жалкую, що свій намір зробити Львівський партійний осередок елітарним по духу і вчинках мені не судилося здійснити.

Україна, Батьківщина для кожного українця, в небезпеці. На шальки терезів історії покладено все те, що має для нас найбільшу цінність.

Вийти з цього небезпечного піке можна лише з Вашою допомогою.

Простіть тим, хто вільно чи невільно завдавав Вам болю, хто Вас не розумів чи не хотів зрозуміти. Простіть тим, хто помилявся.

Простіть їм, як Матір прощає своїх дітей.

Загітуйте своїх виборців проголосувати за Петра Порошенка. Цим Ви подасте руку підтримки не йому. Цим Ви подасте руку Україні!

Цей Ваш мудрий крок врятує українську націю від спровокованої самозневаги до історії, до православія чи навіть — спровокованого самогубства. Його, безумовно, підтримає вся Європа.

Зробивши цей крок Ви, Юліє Володимирівно, на білому коні рятівниці ввійдете в нашу історію. Зважтесь!»Молю Вас, благаю»!

Ним Ви продемонструєте світові, що, попри всі поневіряння, Вам вдалося зберегти в собі «полет орла и сердце чистой голубицы» (Тарас Шевченко).

З повагою

Зорислава РОМОВСЬКА,

колишній голова Львівського обласного відділення партії ВО «Батьківщина», народний депутат України ІІІ скликання, почесний професор Академії адвокатури України, заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка