Найширша просвітницька функція

«День» — цілюще джерело для творчої інтелігенції

Дорога Ларисо Івшина!

Дозвольте засвідчити вам і створеному вами колективу газети «День» вдячність за вашу роботу, за вашу газету. Я є багаторічним передплатником газети і відзначаю, що ви створили колектив однодумців, який протягом багатьох років творить таке потрібне для України явище, як газета «День» — цілюще джерело для творчої інтелігенції.

Європейська цивілізація — унікальне у світі явище. Вона проклала людству шлях від основ права, поділу гілок влади, прав людини, екології — до розвитку науки і освіти, в результаті чого одержані фантастичні технічні досягнення. Шлях був непростим, були відкати, помилки. Але протягом століть європейська цивілізація є лідером світового розвитку.

У світі є досить багато авторитарних, диктаторських режимів різного штибу. Часто вони в багатьох питаннях займають різні позиції. Але є однак у них щось спільне, що їх об’єднує, — вони противники, вороги європейської цивілізації.

Весь час газета «День» послідовно відстоювала європейський і євроатлантичний вибір як основу сучасного розвитку і безпеки України. За що окрема подяка вам і газеті «День». Україна — європейська держава. І її історична місія — долучитися до європейської цивілізації і всіма силами підтримувати її. Це в інтересах України й українського суспільства.

Важко тут перерахувати всі грані багатопланової роботи «Дня». Але необхідно відзначити його інтелектуально-просвітницьку функцію, спектр якої надзвичайно широкий: від обміну роздумами вчених, науковців України і світу й аналітики відомих політиків та провідних істориків до аналізу сучасних мистецьких тенденцій.

Цього року «День» відзначив 24-річчя своєї успішної діяльності. Хочеться побажати, щоб «День» у всеозброєнні зустрів своє 50- і 100-річчя.

Усіх благ вам, дорога Ларисо, і вашому чудовому колективу!

З повагою

Володимир МАЗУР, Ужгород