«Залізний вовк» 2019-II»

У Литві стартували навчання з участю 11 країн НАТО

Учора в Литві стартували міжнародні навчання «Залізний вовк» 2019-II», у яких візьмуть участь майже 4 тис. військовослужбовців з 11 країн НАТО, зокрема, Бельгії, Чехії, Великої Британії, Естонії, США, Польщі, Норвегії, Нідерландів, Португалії, Німеччини. В повідомленні МЗС Литви відзначається, що навчання відбуватимуться на полігоні генерала Сільвестра Жукаускаса в Пабраде, де будуть присутні близько 1000 військово-технічних одиниць.

Назва маневрів збігається з назвою стрілецької бригади ЗС Литовської Республіки «Залізний вовк». Під час навчань відпрацьовуватиметься взаємодія при плануванні та проведенні наступальних та оборонних операцій. Будуть задіяні близько 1000 одиниць військової техніки — танків, бойових машин піхоти, бронетехніки, артилерійських гармат.

4—5 листопада військова техніка пройде кількома колонами маршрутом до Пабраде. «Усі колони супроводжуватимуть екіпажі військової поліції Збройних сил Литви, тому ми просимо водіїв бути уважними та дякуємо вам за розуміння на дорозі!», — просять організатори навчань. Ключова фаза маневрів «Залізний вовк» 2019-II» триватиме до 18 листопада, а повернення техніки до постійних місць розгортання заплановане на 18—22 листопада.