Володимир Зеленський у день Святого Миколая зустрівся з двома хлопчиками-сиротами, батьки яких загинули на Донбасі

У день Святого Миколая Президент Володимир Зеленський запросив на чаювання до свого кабінету двох дітлахів — Артема Кирилюка та Микиту Баулу, батьки яких загинули під час бойових дій на Донбасі, ідеться в повідомленні на офіційному сайті www.president.gov.ua. Раніше ці хлопчики говорили про те, що мріяли побачити Президента України. Під час спілкування з дітьми в Офісі Президента глава держави зауважив, що найголовніше — це мати поруч близьких і друзів. «У нас велика країна, і у вас багато друзів. Ми всі готові допомагати. Пам’ятайте, що ви не наодинці», — сказав Володимир Зеленський.

Усі посадовці привітали дітей зі святом Миколая.

Микита Баула та Артем Кирилюк — сироти. Батько Микити, Сергій, був бійцем батальйону «Айдар» і загинув у травні 2016 року. Нині хлопчиком опікується бабуся. Батько Артема, Олександр, був старшим солдатом 30-ї механізованої бригади й загинув на фронті влітку 2015 року. Хлопчик перебуває під офіційною опікою свого прадідуся Миколи Симперовича, але зараз Артем проживає з волонтером Оксаною Лазебник (Ксюша Київська), оскільки в селі дідуся немає школи.

Під час зустрічі в Офісі Президента опікуни дітей звернулися до Володимира Зеленського з проханням вирішити житлове питання дітлахів. З восьми дітей, які стали повними сиротами за період війни і батьки яких загинули в АТО, лише цим двом хлопцям не надано квартир.

Президент пообіцяв вирішити це питання.