Вдосконалення навичок

Військово-Морські Сили ЗС України провели тренування разом з постійною протимінною групою НАТО

У північно-західній частині Чорного моря відбулися спільні тренування типу «PASSEX» за участю сил ВМС ЗС України та постійної протимінної групи НАТО № 2 (SNMCMG2). Метою тренування було відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональних тактичних з’єднань відповідно до стандартів НАТО підвищення рівня взаємосумісності, повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування ВМС ЗСУ.

Під час виконання спільних маневрів у відкритому морі, кораблі ВМС України, Греції, Італії, Болгарії, Румунії, Туреччини відпрацювали низку завдань з підвищення взаємосумісності у відповідності до стандартів Північноатлантичного Альянсу.

Основна увага приділялась вдосконаленню навичок та дій екіпажів кораблів під час виконання завдань у складі корабельно-катерних груп. Після зустрічі кораблів у запланованій точці та проведення візуального розпізнавання, силами та засобами держав-членів та партнерів НАТО було відпрацьовано низку спільних корабельних вправ, серед яких «проводка за тралами», «буксирування пошкодженого корабля», групове тактичне маневрування тощо.