МЕНЮ

Наш курсант – найкращий випускник Королівської академії

Валентин ТОРБА, «День»
16 серпня, 2019 - 11:17

У четвер у Національній академії вшанували курсанта вишу Артема Бараненка, який став кращим іноземним випускником сухопутних військ Великої Британії. Про це повідомляє Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Артем є курсантом факультету ракетних військ і артилерії. Він нещодавно повернувся з навчання в Королівській академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті. Цього року серед 33-х офіцерів і кадетів Королівської академії сухопутних військ, які представляли збройні сили 22-х країн, курсант Національної академії визнаний найкращим іноземним випускником. За найвищі результати в навчанні та під час іспитів Артем Бараненко отримав «Меч найкращого закордонного випускника». Цю відзнаку українському курсанту вручив заступник Верховного головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО в Європі, генерал сер Джеймс Еверард. Привітав та подякував Артемові Бараненку за його успішне навчання у британській королівській академії та достойне представлення в очах світової спільноти нашої держави й Збройних сил особисто начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. Зокрема він сказав:

—Дякую, що мільйони українців отримали ще один привід пишатися своєю країною, своєю молоддю, своєю армією. Дякую, що підтвердив високий авторитет Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, як одного з провідних вищих військових навчальних закладів Європи.

За дорученням Міністра оборони України Павло Ткачук вручив курсанту відзнаку Міноборони України нагрудний знак «За зразкову службу».

Варто нагадати, що з 1997 року, в Королівській академії сухопутних військ навчалися 15 українців.