Боротьба з пандемією і збільшення торгівлі

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч з Послом Республіки Індія в Україні Партхою Сатпатхі

Співрозмовники відзначили високий рівень двосторонньої взаємодії з допомоги громадянам обох країн в умовах пандемії. Вони домовилися, що Індія сприятиме захисту інтересів громадян України, які наразі не можуть залишити територію цієї країни. Україна, відповідно, надаватиме такого сприяння індійським громадянам, повідомляє пресслужба МЗС.

Окремо Дмитро Кулеба згадав індійських студентів в Україні, адже за кількістю осіб, які навчаються в українських університетах, саме Індія посідає перше місце. «Іноземні студенти в Україні є невід’ємною частиною нашого суспільства і потребують такого ж захисту своїх прав і свобод, як наші співвітчизники», — підкреслив Кулеба.

Міністр також наголосив на важливості взаємодії обох країн у фармацевтичній галузі. Посол підтвердив готовність Індії надавати сприяння у закупівлі медпрепаратів, необхідних для лікування коронавірусу в Україні.

Дипломати погодилися, що пандемія не повинна стояти на заваді активній взаємодії між Україною та Індією — одним з провідних торговельних партнерів нашої держави. Одним зі своїх головних завдань Дмитро Кулеба назвав вихід двосторонніх відносин з Індією на новий рівень.