МЕНЮ

«Героєм року вважаю Вселенського Патріарха Варфоломія»

28 грудня, 2018 - 12:30

Дорогі друзі, ви знаєте, як ми цінуємо ваші думки і наше спілкування. Вкотре читацький клуб «Дня» робить свій внесок в осмислення подій року, що минає. Пропонуємо вашій увазі відповіді на запитання (нижче) нашої новорічної анкети.

Бажаємо вам радісних Новорічних свят і щасливого 2019 року!

1. Ми знаходимося в складному історичному процесі: як би ви його назвали? Чого вас навчив 2018 рік?

2. Які події року, що минає, на вашу думку, змінили світ і Україну?

3. Яка подія в житті країни стала найважливішою особисто для вас?

4. Кого ви вважаєте героєм і антигероєм року?

5. Три речі, які додають вам сил й наповнюють оптимізмом?

6. Автори, статті, проекти газети «День», які вирізнялися 2018 року?

 


Ярослава МIЩЕНКО (Лана САМОХВАЛОВА), журналістка «Укрінформу»:

1. 2018 рік навчив мене сповільнювати тем життя, уважніше вглядатися в події, в людей, які рухають ці події. Він навчив мене бути готовою до того, що все в житті зможе змінитися, весь порядок та твій світ. Він навчив пам’ятати, що перелік списку «тривожного» чемоданчику на випадок війни знято з дверей під’їзду, але не знято з порядку денного.

2. Завершення процесу в Стокгольмському арбітражі та отримання автокефалії. Вони допоможуть Україні зійти з двох головних залежностей —  енергетичної та церковної.

3. Томос, який, за Божої допомоги, ми отримаємо 6 січня. Створення нової Помісної церкви, враховуючи рівень спротиву, став Божим чудом.

4. Патріарха Варфломія та відповідно патріарха Кирила.

5. Якщо йдеться про підживлювачі, то журналістів живлять події. Ми мали сім місяців отримання автокефалії. Якщо йдеться про книжки, то я була в основному занурена у тексти, які стосуються релігії, бо мусила готуватися до ефірів та відкривати для себе Вселенську церкву. Якщо йдеться про особисті «акумулятори», то мій син, мої батьки, мої друзі та ковзанка. 

6. Сергій Тримбач та Іван Капсамун)))