МЕНЮ

В Україні – вже 21 медаль! Змагання тривають...

Підготувала Ольга ХАРЧЕНКО, «День»
26 червня, 2019 - 15:28
У столиці Білорусі триває розіграш нагород ІІ Європейських ігор

Дві срібні медалі до скарбнички української збірної здобули в понеділок наші співвітчизники в синхронних стрибках на батуті, повідомляє dsmsu.gov.ua. Титул віце-чемпіонів Ігор здобув дует Микола Просторов — Антон Давиденко (на фото). Українці поступилися 0,1 бала переможцям з Польщі, отримавши від суддів оцінку в 51,350 бала.

Наступного дня співвітчизницям Марині Кийко та Світлані Мальковій вдалося повторити «срібний виступ» співвітчизників та здобути для України 19-ту нагороду Європіади. «Ми впоралися на 100%. Здається, це був найкращий виступ у нашій кар’єрі, адже в синхроні ми не так давно, і до того виступали невдало», — зазначили спортсменки у коментарі Національному олімпійському комітету України noc-ukr.org. Також дівчата жартома порівняли свої результати з результатами українського чоловічого дуету батутистів: «Учора в індивідуальних стрибках були четверті, сьогодні в хлопців 4 місце, вчора вони завоювали «срібло», сьогодні ми. Взагалі однаково виступили, оце так команда!»

Насамкінець віцечемпіонки поділилися, як їм вдається приборкати батут, який вважається доволі «неслухняним» снарядом: «Щоб потоваришувати з батутом, треба передусім потоваришувати з самим собою, самоконтролем — стрибати на «жорстких» ногах, рівно ставити руки».

Нагадаємо, на ІІ Європейських іграх Україна представлена 198 спортсменами в 15 видах спорту. Станом на ранок 26 червня ми перебували на четвертому місці в медальному заліку, маючи 21 нагороду: 5 золотих, 10 срібних і 6 бронзових. Але цієї середи представники нашої країни вийшли на старт у таких видах спорту: стрільба з луку, бадмінтон, вільна боротьба, настільний теніс, веслування на байдарках і каное, кульова і стендова стрільба, бокс, пляжний футбол, легка атлетика. І одразу ж надійшла гарна новина з twitter НОКу — «перша медаль з веслувального каналу в Мінську!!! Байдарка-двійка у складі Олега Кухарика і Олександра Сиромятникова здобуває срібні медалі ІІ Європейських ігор на дистанції 1000 м». Продовжуємо вболівати і сподіваємося на подальші перемоги!