МЕНЮ

«Хочеш свята — організуй його сам»!

Ольга МАЗУР
7 грудня, 2018 - 10:19
У столичному Палаці спорту Михайло Поплавський представив масштабне Українське шоу «Я у тебе один»

«Співаючий ректор» Київського національного університету культури і мистецтв зібрав аншлаг: його програму прийшли подивитися понад  15 тисяч глядачів! Так із розмахам Михайло Михайлович відзначив свій день народження, подарувавши яскравий і драйвовий вечір.

Михайло Поплавський уміє ставити високі цілі і втілювати їх у життя, і він дійсно один у нас такий «крутий» у шоу-бізнесі. Здавалось  би — не Ален Делон і голос не Лучано Паваротті, а всі його концерти відбуваються на «ура»! При чому філософію лідерства він прищеплює й  своїм студентам, яких по-батьківськи називає «поплавками».

Сьогодні про Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ) знають не лише в нашій державі, а й за кордоном. Нагадаємо, «День» повідомляв, що у кінці жовтня Михайло Поплавський представив у Кембриджському університеті авторську книжку під назвою «Ректор» (видання присвячено 25-річчю його діяльності як керівника КНУКіМ).

Нещодавно він презентував авторський курс для студентів Університету культури — «Формула щастя». На мотиваційному майстер-класі харизматичний спікер поділився з молоддю власним розумінням щастя, життєвим та професійним досвідом і розповів, як досягти успіху.

«Прокидаючись кожного ранку, подумайте, що робить вас щасливими, і майте сміливість проявити себе. Любіть себе, пишайтесь собою, цінуйте те, що маєте. Не бійтесь виділятись із натовпу. Ідеальних людей не існує...

Щастя — це зміни, — вважає Михайло Поплавський. —  Не бійтесь змінювати своє життя. Від вашого старту залежатиме успішне щасливе майбутнє.

Всі ваші невдачі — це досвід. У «тепличних умовах» ви нічого не досягнете. Йдіть впевнено до вершин. Будьте лідерами та режисерами свого життя.

Знайдіть своє раціональне зерно, яке проросте золотим урожаєм. Вимагайте від себе максимум, щоб отримати мінімум».

Михайло Михайлович не чекає «біля моря погоди», а вважає, що якщо ти «хочеш свята — організуй його сам»! Він вміє підняти настрій глядачам, а тому подивитися його нове шоу прийшло чимало відомих людей, зокрема, екс-президент Віктор Ющенко, політики Володимир Макеєнко, Олег Осуховський, Роман Романюк, Руслан Лук’янчук, Олена Кошелєва, артисти Ніна Матвієнко, Світлана Білоножко, Петро Чорний, Камалія, Михайло Грицкан, Володимир Горянський, телеведучий Григорій Решетник, шоумен Юрій Ткач та інші. До речі, чимало приїхало й земляків Поплавського з села Мечиславка Кіровоградської області.

— Мені дуже приємно, що вас так багато сьогодні в залі, мої друзі... Знаєте, коли я народився, ворожка сказала мамі: «Мишка буде щасливою людиною, бо його Бог поцілував в те місце, куди він хотів». Не знаю, куди мене Бог поцілував, але я дійсно дуже щаслива людина,  — зізнався на концерті М. Поплавський.

Іменинник із теплотою згадував своє  дитинство і рідне село, де виріс і якому присвятив одну зі своїх пісень — «Здрастуй, рідне село».

— Мені часто закидають, що я селюк, що з мене село не вийшло. А я щасливий, що воно з мене не вийшло. І все моє село Мечиславка Кіровоградської області сьогодні тут. Я вас люблю! Збережемо село — збережемо Україну! І я хочу сказати: важливо, щоб все рідне і близьке серцю в нас зберігалося, щоб більше розуму було, — зазначив Поплавський. 

Програму Михайло Михайлович побудував так, аби лунали не тільки вже відомі пісні з репертуару («Юний орел», «Кропива», «Сало», «Варенички», «Мамина черешня», «Батько», «Сину мій», «Приречений на любов», «Не бійся висоти»...) , а й новинки, зокрема, композиції «Я у тебе один», що дала назву шоу (текст і музика — Євгенії Короленко та Олени Попової),  «Забава» та інші. Всі номери супроводжувалися ефектною комп’ютерною графікою, що демонструвалися на екранах, відео з кліпів і масовими танцювальними номерами, які виконували студенти КНУКіМ.

Я буду на естраді

Співати, танцювати,

Нехай про мене кажуть,

Що я не там стою.

Але ж я тут єдиний,

Таких, як я, немає.

Тримаймось, Україно,

Ми разом заспіваєм!

Я у тебе один —

Не замінить ніхто цю посаду.

Я — твій рідний кумир,

Україна моя ти кохана!

Я у тебе один,

І мене ти ніким не заміниш.

Патріот, от і все,

Я горджусь тим, що я — українець!»,  — ці рядки з нової пісні М. Поплавського зал зустрів вигуками «браво!» та оваціями.

Вітали іменинника і його колеги по естрадному цеху, зокрема, Ірина Білик, Наталія Валевська, Павло Зібров, Катерина Бужинська, Наталія Бучинська, а також гранд-балет, який складався із п’яти сотень танцівників...

Нове шоу Михайла Поплавського запам’ятається публіці потужною енергетикою та спецефектами — полум’я, дим, феєрверки... Завершальним акордом програми стала пісня «Україна», під час якої на сцену вийшло кілька сотень танцюристів, а в повітрі літало блискуче конфетті.  «Хочу сказати, що українська мова, українська пісня, українська душа вічні, як небо і сонце. Ми всіх переможемо! Слава Україні!», — підсумував свій виступ Михайло Поплавський. «Героям слава!», — у відповідь вибухнув зал.

Як зізнається Михайло Михайлович, в основі успіху його команди лежить такий принцип: «професіоналізм, патріотизм, порядність, потужність і працездатність, а разом можна і гори звернути», що і демонструє Поплавський на кожному своєму шоу.

Нагадаємо, у 2006—2010 роках  «співаючий ректор» представив низку концертів, під назвою «прощальні», що відбулися з аншлагами у різних містах України, але «до побачення» публіці Поплавський не збирався говорити, а як хороший стратег і піарник зумів ще більше привернути уваги до свого вишу (чимало талановитої молоді навчається у Київському національному університеті культури і мистецтв, і  скоро це будуть зірки шоу-бізу). А сам Михайло Михайлович не просто продовжує виступати, а й надалі демонструє креативні ідеї, а колег викликав на  творче змагання — «Роби як я, роби краще за мене»!