МЕНЮ

Вибір критиків

Наталія ПУШКАРУК, «День»
18 січня, 2019 - 13:15
Найбільшу кількість нагород на американській кінопремії здобула стрічка «Рим»

У США відбулася 24 церемонія вручення кінопремії «Вибір критиків», на якій переможців визначає Національна спілка кінокритиків США.

Стрічка «Рим» (англ. Roma) зібрала найбільшу кількість нагород: як кращий фільм, кращий фільм іноземною мовою, Альфонсо Куарон був визнаний кращим режисером. Також «Рим» відзначили за кращу операторську роботу, повідомляє CNN. У цьому чорно-білому фільмі розповідається про рік з життя родини середнього класу в Мехіко на початку 1970-х рр.

Кращим актором названо британця Крістіана Бейла за його роль у фільмі «Влада». Він втілив на екрані колишнього віце-президента Діка Чейні, його життя та шлях до політичної влади. Він також отримав нагороду, як кращий актор у комедійному фільмі. «Я думаю, час дозволяє вважати цей фільм комедією, але насправді це трагедія», — сказав Бейл зі сцени, цитує його Independent.

У номінації «краща актриса» присудили одразу дві перемоги: за роль у фільмі «Зірка народилася» — Леді Газі та Гленн Клоуз за роль у фільмі «Дружина».

Кращою піснею було визнано Shallow, яку разом виконують Леді Гага та Бредлі Купер, кращим мультфільмом — «Людина-павук: навколо всесвіту». 

На фото: Емі Адамс, яку критики визнали найкращою актрисою міні-серіалу («Гострі предмети»), актори Юджин Леві та Кетрін О’Хара.