Вік і пандемія не спиняють красу

Такої думки дійшли китайські моделі під час незвичного модного шоу

Чотири відомі моделі-аматорки поважного віку зняли маски під час модельної ходи по вулицях Пекіна, щоб продемонструвати, що життя повертається до нормального стану, при зменшенні пандемії COVID-19.

Glamma Beijing, група з чотирьох жінок, які зустрілися під час навчального курсу з моделювання після виходу на пенсію 20 років тому, стали сенсацією інтернету в Китаї минулого року.

15-секундне відео про жінок, які гуляли по Санлітуну, одному з найжвавіших торгових районів Пекіна, одягаючи традиційні сукні з ципао та великі сережки, що звисають з бахромою, за день переглядали понад 50 мільйонів разів, повідомляють місцеві ЗМІ.

З тої пори Лін Вей, Ван Сінхуо, Сун Ян і Ван Ніанвен, всі віком старше 60 років, насолоджувались переодяганнями та виступами у відеороликах на короткометражній платформі Douyin.

«Твоє життя сіре, якщо ти завжди боїшся старіння та смерті», — сказала 64-річна Лін Вей, пояснюючи свою філософію щодо дорослішання та захоплення стильним одягом та макіяжем.

«Ви старі, у вас зморшки, у вас немає занадто багато енергії, ваша фігура стає мішкуватою. Але це те, проти чого не можна уникнути, тому вам потрібно зіткнутися з цим позитивно».

Під час пандемії COVID-19, коли групі довелося залишатися в приміщенні, вони повернулися до створення відео про свій спосіб життя. Зараз у них більше мільйона підписників на Douyin.

У четвер стильні бабусі, як вони називають себе, продемонстрували свою впевненість, коли вони йшли в обтягуючих ципаос по вулиці в центральному діловому районі Пекіна Гуомао.

«Краса є в усі віки», — сказав Лю Цзін, перехожий. «Ви можете бути молодими, стильними або жіночними. І ви також можете бути елегантними, як і ці бабусі».