МЕНЮ

В Україні зніматимуть перший міжнародний серіал

Юлія ДОВГАЙЧУК. Фото надано 1+1 медіа
16 листопада, 2018 - 14:06
Проект реалізують 1+1 медіа разом з американо-норвезькою командою

Серіал матиме назву «Jonathan Ford» і розповідатиме глядачам про життя колишнього боксера, який отримав небезпечну роботу в норвезькому посольстві в Києві.  Повноцінні зйомки розпочнуться влітку наступного року, а пілотну серію вже відзняли у столиці. Загалом, 80% проекту зніматимуть у Києві та Одесі.

«Рік тому ми мали нашу першу зустріч з 1+1 медіа і презентували кілька ідей. Відтоді ми працюємо над розробкою серіалу «Jonathan Ford». Головну роль зіграє Джон Карю. Він 5 років тому був відомим футболістом у Європі, а потім  розпочав акторську кар'єру і вже зіграв у 7 фільмах і серіалах. «Jonathan Ford» буде повністю міжнародним проектом, не для певного ринку», – розповів під час прес-ланчу норвезький продюсер Егіл Одегард.

За словами Олександра Ткаченка, головного продюсера проекту від української сторони, іноземним продюсерам дуже сподобалась Україна, її люди та спосіб життя, тому 1+1 медіа розпочали роботу на проектом. «Ми дуже раді, що цей проект розпочинається тут і зараз, не зважаючи на погоду, і що наші колеги отримують задоволення від перебування тут і роботи з нами», – говорить гендиректор 1+1.

Зніматимуть серіал норвезька компанія Evil Doghouse Production разом із українським «1+1 Продакшн». Меморандум про співпрацю підписали 12 листопада у посольстві Норвегії в Україні за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Норвегії Уле Тер'є і мера Києва Віталія Кличка. Вони пообіцяли всебічну підтримку в проведенні зйомок і відзначили важливість цього проекту для популяризації міста та країни.

Варон Бонікос, автор ідеї та режисер, наголошує, що серіал буде візуально насиченим, відображатиме динаміку розвитку міста та трансформації характеру самого героя. Він також відзначив талановитість українських акторів, які будуть зніматися у проекті. Це Дар'я Плахтій, Роман Мацюта, Ксенія Мішина та інші. Ведуться також переговори про залучення у проект кількох голлівудських зірок.