"Столичные новости": філіал ачи партнер "Московских новостей"?

"МН - столичные новости" - пілотний номер нової газети побачив світ. Спільний проект студії "1+1" і редакції "Московских новостей", на відміну від російських видань, які виходять у нас із поміткою "Україна", неначе передбачає повноправне творче партнерство. Проте це не перешкодило московським метрам сформулювати своє надзавдання так: "Ми будемо прагнути, аби планка матеріалів з України була не нижчою, аніж у власне "Московских новостях".

Українська сторона сприйняла репліку як належне. Без амбіцій. Залишається сподіватися, що за захопленою несміливістю у ставленні до патронів приховується жорстка професійна хватка, яка дозволить "Столичным новостям" вийти на рівень "Московских...".

А поки що колеги-журналісти мали можливість черговий раз оцінити високий клас "Студії "1+1" щодо організації неофіційного блоку подій. У ресторані Будинку кіно їх частували всілякими закусками та міцними напоями в найширшому асортименті. Ніхто із присутніх, мабуть, не міг би сказати: "Яка гидота - ця ваша заливна риба", оскільки в порядковому номері свіжості заливної осетрини ніхто не мав жодних сумнівів.

Серед особливо почесних гостей на фуршеті було помічено Зіновія Кулика, Дмитра Табачника, Григорія Суркіса, Вадима Рабиновича. Очевидно, проект "Столичных новостей" усе ж вартий уваги таких шанованих персон.