"Саванна": то чи всі чоловіки - негідники?

Серіал "Саванна", що з початку сезону збагатив мильну колекцію "1+1", - зовсім не про життя жирафів. Його продюсер Аарон Спеллінг - революціонер телевізійного шоу й "хрещений батько" "Династії" - найзнаменитішого серіалу світу.

Цей улюбленець теледолі завжди віддавав належне жіночій красі. Об'єми бюсту учасниць телешоу Спеллінга у 60-х стали приводом що наділив його діяльність прізвиськом "телебачення грудей, які колишуться". Можливо, пошуки саме їх змусили його вже у 80-х зазирнути до журналу "Плейбой" і відкрити світові Джоан Коллінз - яка справді веде авангард "Династії", і котра нині відома Америці лише як Супер-Стерво. Втім, у пошуках нових зірок Спеллінг сьогодні вже не зазирає до еротичних видань, проте, як видно, дуже ретельно стежить за роботою колег та противників. Так, можна відзначити, що всі три актриси прийшли в "Саванну" з телевізійної "вулиці": Робін Лайвлі з похмурих глухих кутів "Твін Піксу", Джемі Лунер із шалених автострад "Молодого й безрозсудного", а Шеннон Стерджес безпосередньо з "Голови Германа".

Американські газети відзначили, що чергове творіння імперії Спеллінга багате на кавоманів (щодесять хвилин герої пропонують одне одному філіжанку чорної кави) та жіночими проблемами. Жанр цього серіалу можна, мабуть, визначити як авантюрну мелодраму з феміністським ухилом. Бо жінки світу "Саванни" багатостраждальні й завжди мають рацію, а чоловіки - завжди негідники, розпусники й убивці. Останнє, втім, є питанням суперечливим, і його вирішення - справа декількох найближчих серій.