МЕНЮ

Принцу Джорджу – 7!

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
23 липня, 2020 - 20:23
Королівська родина показала фото хлопчика на широкий загал

Герцог і герцогиня Кембриджські опублікували дві фотографії принца Джорджа, відзначаючи його сьомий день народження у середу.

Зображення, зняті Кейт на початку цього місяця, показують молодого королівського спадкоємця схожим на свого батька, коли той спалахує усмішкою. Одне фото — портрет Джорджа, що посміхається на камеру, а інший демонструє, що він насолоджується природою у камуфляжній футболці.

«Герцог і герцогиня Кембриджські раді ділитися двома новими фотографіями принца Джорджа напередодні його сьомого дня народження», — йдеться у повідомленні, опублікованому Кенсінгтонським палацом.

Пара здійснила кілька публічних виходів під час пандемії коронавірусу. На початку цього місяця Кейт та Вільям відвідали лікарню королеви Єлизавети в Кінг-Лінні, щоб відзначити 72-ту річницю Національної служби охорони здоров’я Великобританії та подякувати персоналу за їх роботу під час пандемії.

Минулого місяця принц Вільям показав, що він добровільно допомагає людям, які борються з проблемами психічного здоровёя під час карантину, викладаючи тексти тих, хто звертається до Shout, першого кризисного рядка тексту у Великобританії, який працює 24/7.

Герцогиня зголосилася допомогти у «заїзді та спілкуванні» закликами для тих, хто перебуває на самоізоляції або є вразливим, у рамках програми Волонтерських служб Королівської добровольної медичної служби.

У квітні «Їх Королівські Високості та їхня родина відвідали садибу Сандрінгем, де вони запакували та доставили посилки з їжею ізольованим пенсіонерам у місцевій місцевості», повідомляє Кенсінгтонський палац. Пара також набрала дзвінок з початковою академією Кастертон в Ланкаширі, північно-західна Англія, яка залишалася відкритою для дітей ключових працівників.