МЕНЮ

Проект, що допоможе зрозуміти Всесвіт

Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
12 квітня, 2019 - 13:52
В Україні видаватимуть новий журнал про космос

Space, The Universe & Everything — це український проект, створений космічною компанією EOS за участю авторів науково-популярного журналу «Куншт» та за підтримки видання «Вселенная. Простарнство. Время».

Творці журналу обіцяють  сто сторінок науково-популярних текстів, ілюстрації від культових українських художників та  актуальні новини космонавтики у форматі лонгрідів, інтерв’ю та інфографіки, а також у форматі One-Pager, який використовують астронавти, коли їм потрібно пригадати щось важливе у космосі.

Вже в першому номері, як повідомили «Дню» в редакції журналу, можна буде прочитати про екзопланети, штучний інтелект та використання 3D друку в космоссі, дізнатися, чи можна вирощувати рослини за межами Землі та що стоїть на заваді освоєння Місяця та Марсу, почитати інтерв’ю з дублером Леоніда Каденюка — Ярославом Пустовим — і ще багато чого цікавого.

«Ми давно виношували ідею запустити подібний проект. На жаль, в нашому інформаційному просторі замало якісного та цікавого контенту про космос. Тим більше українською мовою, — каже координатор проекту з EOS Наталія Боротканич. — Дуже хотілося змінити ситуацію, тож ми взялися за створення журналу. Впевнена, що попереду на нас чекає нова сторінка, на якій поруч із уже відомими українцями, вписуватимуть нові й нові імена тих, хто підкорюватиме космос під нашим прапором».

Головний редактор «Куншт» — Кирило Бескоровайний — пояснює, що під час роботи команду надихали твори Дугласа Адамса, звідси й назва — Space, The Universe and Everything. «Ми хочемо, щоб наш журнал став тим суперкомп’ютером, який шукатиме відповідь на запитання «У чому сенс життя?». Але замість «42» видасть більш зрозумілу відповідь», — додає Кирило.

Журнал Space, The Universe & Everything можна попередньо замовити на сайті видання. Трохи згодом видавці обіцяють появу й електронної версії!