МЕНЮ

«Про найважливішу роль виконавця»

Наталія ПУШКАРУК, «День»
22 березня, 2019 - 12:33
У Плімуті з’явилася найбільша в Сполученому Королівстві скульптура

У центрі британського міста Плімут біля Королівського театру встановили бронзову скульптуру заввишки у 7 метрів, завдовжки у 9 метрів і вагою в 10 тонн, що, як вважається, є найбільшою в країні. Для того щоб доставити її до місця призначення, використали баржу та вантажівку, а над її втіленням у життя працювали 30 людей протягом року.

Автором роботи під назвою «Messenger» (з англ. — посланець) став митець Джозеф Гілліер, який пояснив, що на її створення його надихнув рух актора, який він побачив під час репетиції в театрі. За його словами, цією назвою він хотів підкреслити «найважливішу» роль виконавця — «вдихнути життя у слова», передає Бі-Бі-Сі.

Тим часом The Guardian пише, що жителі розділилися в поглядах щодо цієї роботи, і декому вона більше схожа на скейтбордиста, серфера чи навіть борця сумо, і що майже півмільйона фунтів, які пішли на її створення, можна було витратити доцільніше.

Проте виконавчий директор театру Адріан Вінкен, якого цитує видання, каже, що не здивований такою реакцією, втім, краще, що про новий об’єкт мистецтва говорять, а не ігнорують.