Неординарність, як завжди, в пошані

Телеглядачі про найкращі (1) та найгірші (2) телепередачі, показані з 24 по 30 липня, а також про найцікавішого героя передачі (3)

Микола Гапоненко, вчений секретар Центрального ботанічного саду ім. Гришка НАН України

1. Люблю дивитися різноманітні "Ток-шоу". Кожного дня вмикаю ТСН із Аллою Мазур.

Із задоволенням подивився "Паризькі таємниці" Ельдара Рязанова з Пітером Устиновим ("Інтер"). Нещодавно відкрив для себе нову передачу про спорт - "Бої бушидо" (ТРК "Київ") коментує В. Щербачов. Цікаво з суто пізнавальної точки зору. У цій боротьбі дикі правила, люди борються до знемоги, але видовище захоплююче.

2. Група "На-на" своїм безглуздим, недоречним "стьобом" зіпсувала одну з моїх улюблених передач - "Смак" ("Інтер"). "Шоу довгоносиків" (Студія "1+1") - я розумію, що люди забавляються, але чомусь не смішно. Набридла "Угадай мелодію" ("Інтер"). Передача явно видихалася.

3. У черговий раз з інтересом зустрівся на екрані з Юрієм Любимовим у програмі "Театр+TV" ("Інтер"). Він як завжди непересічна особистість і цікавий співбесідник.

Віталій Кличко - шестиразовий чемпіон світу з кікбоксингу

Володимир Кличко - чемпіон 26 олімпійських Ігор у Атланті з боксу в суперважкій ваговій категорії

1. Перевагу надаємо публіцистичним та історичним передачам. Суботами на каналі УТ-2 йде цікавий цикл програм "Згадаймо ці роки".

"Вітражі" ("Інтер") приваблюють неординарними сюжетами і приємними ведучими. Зазвичай із задоволенням дивилися "Вісті тижня" з М. Канішевським ("Інтер"), фільм із серії "Підводна одіссея команди Кусто", "До і після півночі" (ГРТ).

3. Наш видатний тенісист Андрій Медведєв у програмі "Про спорт" ("1+1")

Цікава особистість і чудовий спортсмен приємно здивував своєю щирістю та нестандартними поглядами.

Ржондковська Тетяна Борисівна, мистецтвознавець

1. З усіх телевізійних програм мені найбільш симпатичне "Шоу довгоносиків" на каналі "1+1". Як це не парадоксально, але програма відбиває нашу дійсність. Концентрована форма житейських казусів.

2. -

3. Із задоволенням подивилася "Табу" Миколи Вересня з Сергієм Набокою. Безумовно, Набока - неординарно мисляча людина. Принциповість і аргументованість його власної думки заслуговують на повагу.

Анатолій Лемиш, журналіст ("АиФ Украина")

1. "8 1/2 Федеріко Фелліні ("Інтер").

Приємно порадували нові програми - "Кулінарні мандрівки з Борисом Бурдою" (ТЕТ). Наш ерудит за багатьма параметрами "побиває" визнаного "смаківця" Макаревича, передусім завдяки елегантному й парадоксальному коментареві до його кухонного священнодійства. Повторення ток-шоу "Табу"" з Сергієм Набокою ("1+1").

2.. Жіночі прокладки разом із чимось "без цукру". Ну, зовсім дістали!

Микола Вересень у тому ж "Табу" ("1+1").

3. Сергій Набока.

Людмила Гуменюк, "День"

1. "Веселий ринок" (УТ-2). Симпатичні персонажі "мультика" в ненав'язливій формі нагадують про істини вічні (зокрема, як бути, коли знайдеш чужий гаманець з грішми).

2. Не можу довше 5 хвилин дивитися "Шоу довгоносиків" ("1+1", СТБ). Попри те, що багато моїх друзів просто "дуріють" від цієї програми. Дратує загальна мелодика цього дійства і надто очевидний "кретинізм" поведінки персонажів.

У цьому плані цілком доречна реклама, яку днями почало демонструвати УТ-2 - "Не базікай!", де нагадується, що за 1 добу пересічна людина промовляє стільки слів, що їх вистачило б на том "Війни і миру" Л. Толстого. От би це "Не базікай!" - та за девіз нашої держави.

3. Улюблені команди ХАІ та "Новые армяне" в програмі КВК в Америці ("Інтер").