МЕНЮ

Найпопулярніша супергероїня

Аліса ПОЛІЩУК
31 січня, 2020 - 11:39
У Лондоні відбулася прем’єра нового фільму про Харлі Квінн

Австралійська акторка Марго Роббі натякнула, що її новий бойовик під назвою «Хижі птахи» може стати першим у серії фільмів, оскільки акторка переглянула роль комічної антигероїні Харлі Квінн у тому, що вона назвала пристрасним проєктом.

29-річна Роббі, яку цього року було номіновано на дві престижні нагороди BAFTA та Оскар, з’явилася на червоній доріжці, що присвячена світовій прем’єрі фільму. Поділившись ідеєю жіночого бойовика про супергероя «Ворнер Бразерс», Роббі також розповіла про центральну сцену Харлі Квінн, персонажа з розповідей про Бетмена, створеного компанією DC Comics.

Після розриву з Джокером, Харлі Квінн і три інші супергероїні — Чорна Канарка, Мисливиця і Рене Монтойя — збираються разом, щоб врятувати життя маленької дівчинки (Кассандри Кейн) від ґотемського кримінального авторитета...

На запитання, чи «Хижі птахи» були першими в серії показів для Квінн та інших жіночих персонажів, серед яких Мері Елізабет Уінстед у ролі мисливця та Джурні Смоллетт-Белл як Чорний Канар, Роббі каже: «Я, звичайно, маю великі побажання щодо багатьох речей, які ми могли б зробити у всесвіті DC (DC Comics), але ні, нічого офіційного».

«Я люблю акторську майстерність, я люблю творити, і в цьому разі все спрацювало дуже злагоджено, тому що навколо мене були дивовижні люди», — додала Марго.

Прем’єра супергеройської кінострічки режисерки Кеті Ян в Україні запланована на 6 лютого.