Наднова народна акція "Пам`ятник року"

Зафіксувати час - завдання митця. Часто в нас проводяться помпезно обставлені ювілейно-переможні заходи. Багато блиску та галасу. Хай живе Харківський район! Вітаємо нагородження званням "Заслужена артистка України" співачку-дев`ятикласницю школи № 15 Ларису Ковбойко (арт-псевдонім - Венера)! Однак світло щезло, дим розвіявся, квіти зів`яли. І що? І - нічого.

Зірки Голлівуду хоч руки й ноги у цементний розчин занурюють на вулиці Слави. Пропонуємо піти далі - закарбуватися якщо не в увесь зріст, то хоча б зняти копію з тієї частини тіла, яка визначила успіх. Дивно, що Елтон Джон, наприклад, залишив на асфальті відбиток долоні. Адже він більше відомий голосом, а не шедеврами крою та шиття. Отже нехай і ліплять шию, щоб народ бачив "те, де першеджерело" - безпосередній інструмент мистецтва.

Газета "День" приєднується до конкурсу "Пам`ятник року", який нещодавно був оголошений оргкомітетом акції, який очолює популярний телеведучий Ілля Ноябрьов. Визначити претендентів на високе звання власника "Пам`ятника року" ми пропонуємо вам, нашим читачам. Поки що номінації суворим оргкомітетом визначені такі:

1. Монумент року - Гран-прі.

Присуджується за подію чи вчинок, який був популярним протягом усього минулого 1997 року.

2. Голова року.

Присуджується автору найпопулярнішої ідеї проекту року (перший претендент - професор Доуель).

3. Торс року.

Присуджується найпопулярнішій жінці року (незалежно від статі).

4. Бюст року.

Присуджується найпопулярнішому чоловікові року (незалежно від статі).

5. Фрагмент року.

Присуджується авторам найпопулярнішого фрагменту, деталі, суттєвого доповнення, яке стало невід`ємною частиною якоїсь популярної справи.

6. Скульптурна група року.

Присуджується найпопулярнішим творчим групам, спортивним командам, колективам та редакціям ЗМІ, зусиллями яких зроблена якась справа, що отримала загальнонародне визнання.

7. П`єдестал року.

Присуджується особам, які зробили значний внесок у велику популярну справу (під особами маються на увазі спонсори та меценати). Але "День" сподівається, закумулювавши всі чудові пропозиції наших читачів, запропонувати і свою номінацію, свій приз. Отже, думайте, потішайтеся, пропонуйте!

Кожного місяця ми публікуватимемо в нашій газеті сімку претендентів за результатами читацьких пропозицій. Підбиття підсумків та вручення нагород відбудеться 13 січня 1998 року. Про кожного з переможців буде зніматися передача "Я пам`ятник Собі..." ("ТЕТ").

Через півроку стане відомо, у кого з нас найпопулярніший бюст, торс, голова та всі вони разом взяті.