На "Інтері" - свої "Подробиці"

На каналі "Інтер" сталися обіцяні зміни: пішов Микола Канішевський, а разом із ним - "Інтервісті". Їх замінили щоденні "Інтерновини" й щоденні "Подробиці".

Перші випуски провальними назвати не можна. І хоча прем'єрний кураж "Подробиць" через силу пробивається крізь їхню прем'єрну нервозність, але те, що дебютанти - зовсім не дилетанти, вже помітно. Вони дещо сковані й педантичні в дотриманні букви власної концепції. Але це не заважає їм дотримуватися духу установки на поміркованість й акуратність.

І навіть незважаючи на прикре сусідство ТСН ("1+1") і віддаленість УТН (УТ-1) за часом трансляції, "Подробиці" мають вигляд цілком пристойний. І, безумовно, заслуговують на схвалення, підтримку й усілякі побажання. А побажання стосуються насамперед стилістики програми. Безперечно, відсутність суб'єктивної журналістської оцінки в подачі інформації - більше, ніж добрий тон. Для цивілізованої новостійної програми - це основоположний принцип. Проте повна інтонаційна й світоглядна стерильність у манері подання матеріалу - річ не менш небезпечна, ніж заангажований пафос. І те, й те загрожує втратою уваги глядача. Крім того, закладена в назві програми певна спрямованість, цілком очевидно, передбачає наявність у доборі й побудові відеоряду й коментарів таких, здавалося б, дрібниць, як ньюанси та деталі. Адже саме вони, власне, подробицями й є. І саме їх бракує як у текстах підводок ведучої Марини Остапенко, так і безпосередньо в сюжетах, а це свідчить про те, що "Подробиці", які по-справжньому інтригуюють - ще попереду.