"Мікрофон" - караоке по-дитячому

До Києва Маргарита Пєшко - одна із засновників програми "Дитяча година", що донедавна виходила на одному з московських каналів, приїхала з власним проектом, який, можливо, втілиться за допомогою та участю ТРК Київ. Ідея "Мікрофону" не нова: що таке "караоке", знає нині кожен. От лише ролі естрадних "зірок" у "Мікрофоні" виконуватимуть винятково діти. І не обов'язково обдаровані - найзвичайнісінькі діти, які просто люблять співати.

Зйомки пілотної програми вже відбулися. Хлопчики й дівчатка від 5-ти до 12-ти по черзі приміряли навушники з фонограмою і - кожен по-своєму - співали про незавидну долю "девушек из высшего общества". І якщо ваше чадо час від часу повідомляє вам, що "мальчик хочет в Тамбов", не поспішайте оформляти закордонний паспорт: дитина просто співає. А якщо вона хоче співати, то чому б не в "Мікрофоні"?

Автор проекту сподівається, що на запрошення до участі у програмі відгукнуться й "зірки", що вже відбулися. У найближчих планах "Мікрофону" зустрічі з популярними виконавцями - Наталею Могилевською, Олександром Пономарьовим, Валерією Сєровою.

Можливо, спонсорами "Мікрофону" погодяться стати фірми-виробники товарів і продуктів для дітей. У будь-якому випадку і дітям, і дорослим залишається сподіватися, що вже у вересні щотижнева 10-хвилинна дитяча програма знайде своє місце в ефірі ТРК Київ.