МЕНЮ

Коронавірус створює моду!

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
19 березня, 2020 - 16:15
На просторах Інтернету з’явилися дизайнерські маски

Модні будинки світу борються з вірусом не тільки пожертвами фондам та лікарням, але ще й виробництвом модних масок, які можна одягати на медичні. Дизайнери і бренди пропонують брати від цього скрутного періоду максимум, і, якщо вже й виходити за продуктами або в аптеку, то робити це стильно.

Так, кумир підлітків (і не тільки) Біллі Айлиш ще в кінці січня з’явилася на червоній доріжці Греммі-2020 в образі з маскою від Gucci. Вона, звичайно, була не захисною...

Ще один іменитий дизайнер — Александер Ванг також цієї зими представив свої маски, які, втім, захищають не більше інших. Мереживо та метал — основні матеріали для виготовлення.

«Найскладніше — це зберігати спокій, перебуваючи в епіцентрі шторму», — сказала дизайнерка Маріне Серр перед показом. Модний будинок Chanel теж не залишився осторонь. Ізраїльська телезірка Ніколь Райдман позувала у Парижі в повній екіпіровці та дизайнерської масці!

Йорданська дизайнерка Самія Альзакле (на фото) демонструє маски, прикрашені сотнями кристалів. Виготовлення одного такого аксесуару займає близько трьох годин. За допомогою створення модних масок Самія, як і інші дизайнери, хоче надихнути відомих людей носити та рекламувати захисні засоби у часи пандемії. Однак дуже важливо наголосити, що хоч подібні маски виглядають красиво, але зовсім не захищають, тому це лише елемент одягу та дань моді.