МЕНЮ

Iсторія заснування метро у Японії

Аліса ПОЛІЩУК
26 грудня, 2019 - 13:03
Щодня його послугами користуються 10 млн людей!

Одна з пам’ятних дат — це 30 грудня 1927 року, коли в Токіо відкрилося перше в Азії метро. Приватна компанія відкрила першу лінію підземки завдовжки всього 2,2 км, що сполучила дві столичні станції — Уено та Асакуса.

1939 року метрополітен з’єднався із залізничною гілкою, і сьогодні на основних станціях метро можна пересісти на приміські поїзди, швидкісні лінії Сінкансен, монорельси і інші види транспорту.

Зараз Токійське метро — найбільше у світі за кількістю перевезених пасажирів, щодня його послугами користуються 10 млн людей! Метро Токіо складається з ліній двох незалежних компаній Tokyo Metro і Toei. Ці дві мережі повністю розділені.

У токійському метро працюють спеціально навчені люди, які допомагають пасажирам втиснутися в заповнені вщерть вагони — осія. Правила етикету в токійському метро передбачають, що пасажири утримуються від розмов по мобільному телефону в вагоні поїзда, слушно буде також перемикнути телефон у тихий режим. На деяких лініях існують вагони лише для жінок та дітей.