Герой тижня - Леонід Кравчук

Телеглядачі про найкращі (1), найгірші (2) телепередачі, показані з 13 по 19 листопада, а також про свого улюбленого телеведучого (3)

Ольга Карпушина, представник британської компанії SIBS в Україні

1. Цікаво спостерігати за політичними подіями в Росії, черговим скандалом у верхах. У цьому плані поза конкуренцією - "Час" із Доренком (ГРТ). Непоганий сюжет в "Післямові" Ткаченка ("1+1"). "П'ятий кут" ("1+1", УТ-1) Леонід Кравчук і В'ячеслав Піховшек, душа в душу і дуже елегантно пояснили глядачеві, хто є хто в тріаді Кравчук - Марчук - соц-демократи (о). А також хто є Леонід Кучма. При цьому до жодного слова Леоніда Макаровича не зможе присіктися жоден, нехай навіть найлютіший опонент. Майстерність Леоніда Макаровича сказати все - і жодного слова зайвого - просто блискуча. Він як і раніше залишається одним з найрозумніших, хитрих, проникливих українських політиків, якому притаманна критичність смтосовно себе й уміння переосмислювати власні вчинки - що взагалі рідкість для нашого менталітету.

Запам'яталося інтерв'ю з Юдашкіним у "Зорепаді" (НАРТ). Подобається новий цикл передач "Нічна розмова з жінкою" ("1+1"). Гість передачі минулого тижня - Любов Титаренко - незалежна, розумна й зосереджена людина.

2. "Артафіша" ("ЮТАР"). Передача зроблена в кращих традиціях консервативного телебачення - банальні коментарі, солодкуватість, провінційність.

3. Орина Шарапова.

Юлія Бєлова, директор з питань зв'язків із громадськістю рекламного агентства "Провід/BBDO"

1. Останнім часом дуже подобаються "Вікна" - тижневик з Княжицьким (СТБ). Програма має своє обличчя, а власні кореспонденти (в Угорщині, Польщі і т.д.) - дуже професійні молоді люди. Шкода, що з "Інтера" пішли "Інтервісті" (програма Канішевського), тому що порівняти їх з "Інтерновинами" наразі важко. Із задоволенням дивлюся фільми на каналі СТБ - ми вже "об'їлися" бойовиками, тому хочеться чогось для душі.

2. Останній випуск "Післямови" нагадував розкид сюжетів у ТСН. Підбір інформації широкий, але все нащипане з різних сторін. А головне в інформаційній програмі - це можливість побачити логічну структуру дня. На жаль, цього не отримуєш. Ще хочеться побажати компанії "1+1" робити авторські програми, розраховані на наш менталітет і ширше коло глядачів. У них багато всього "західненького".

3. Микола Княжицький, якого відрізняє стриманість і деяка суто професійна, журналістська відстороненість.

Ірина Дука, народна артистка України

1. Уважно дивилася програму Миколи Вересня "Табу" ("1+1"). Не можу сказати, що отримала задоволення, але дивилася уважно й була приголомшена. У програмі показали документальні зйомки похоронів патріарха Володимира 1995 року. Факти знайомі й уже бачені раніше, але в новій якості приголомшують: масове безладдя, побиття безпорадних людей... Мабуть, ця програма - найяскравіша телепередача останнім часом.

2. "Тинди-Ринди" (Народне телебачення України). Млявий і нудний огляд українського шоу-бізнесу.

3. Анатолій Борсюк.

Іван Малкович, поет, директор дитячого видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА"

1. Колись моєю улюбленою передачею була музична програма Святослава Белзи, з якої я черпав справжню насолоду. Наш теперішній "Classic-Прем'єр" (УТ-1) намагається робити щось подібне, але, як на мене, не досить бездоганно.

На цьому тижні - буквально шекспірівські пристрасті матчу Україна-Хорватія ("Інтер"). Геніально-розкрилений, без жодної тіні зіркового нахабства, Андрій Шевченко - і суддя спортивної баталії, просто-таки злий геній футбольної України.

Несподівано гарне враження від "П'ятого кута" ("1+1") з розважливим і несуєтним Леонідом Кравчуком. Приємно, що наш перший Президент намагається ніколи не втрачати належної гідності.

2. Гнітюче враження від ведучих "На добраніч, діти" (УТ-1).

3. Ірина Ваннікова та Олена Фроляк.