МЕНЮ

День картоплі у Перу

Анна ГАВРИЛЮК, малюнок автора
28 травня, 2020 - 18:26

Сьогодні початок травня важко уявити без поїздок «на картоплю» та жартів на цю тему. А на кінець травня, виявляється, навіть припадає тематичне свято — День картоплі. Щоправда, святкують його на батьківщині такої вже звичної нам «бульби».

Проте картопля не завжди була типовим представником української, та що там, європейської кухні. Її появі у нашому раціоні ми завдячуємо Петро Сьєса до Леону, славетному досліднику Південної Америки, який і привіз перші клубні в Європу у 1553 році.

А от індіанцям вона була знайома ще 7-9 тисяч років тому. Вони не лише їли картоплю, а й поклонялися їй. Цікаво, що вважається нібито у інків навіть час на варіння картоплі слугував мірою денного часу. А для перуанців маїс та особливим способом висушена бульба були такими собі «енергетиками» для довгих поїздок.

У сучасному Перу картопля лишається чільною сільськогосподарською культурою. Її вирощують як для внутрішніх потреб так і на експорт. Тож не дивно що своїй «годувальниці» перуанці присвяти окреме свято — Національний день картоплі, який відзначають 30 травня. Гадаю, цей день може стати гастрономічним святом для кожного любителя страв із картоплі, а таких, напевно, не мало.