"Чортополох" проросте на "Інтері"

Дочекалися! Кліп Таїсії Повалій на пісню Євгена Рибчинського "Чортополох" минулої п'ятниці постав перед очами журналістської публіки. Зроблений він режисером Семеном Горовим, котрий входить у моду (тим, у чиєму кліпі EL-Кравчук намагається застрелити себе з снайперської гвинтівки і тим, чия дружина Сніжана Єгорова, котра, мов Карлсон, живе на даху "Хмарочоса").

Ігор Ліхута (хто не знає - продюсер і чоловік Таї. Та хто ж не знає?) заявив на прес-конференції в офісі "Інтера", що перші десять показів будуть саме на цьому каналі. По-перше, тому що об'єктивно (і на думку продюсера) це найпопулярніший канал, а по-друге, - давати кліп на інші він не бажає з принципових міркувань. Як наприклад, у програму "Територія А", де, як він вважає, музичний матеріал розрахований на 10-12-річних дітей.

Щодо ж самого кліпу, то скажемо відверто: пісня краще відеоряду. У кадрі - без кінця сиплеться пір'я і ллються на бідолашну голову заслуженої артистки України гектолітри води (хоча ідея, коли з склянки, що впала, полив дощ, - красива своєю несподіваністю). Зачіска в Таї точнісінько така ж, як у попередньому кліпі Горова в EL-Кравчука. На що Семен відповів: "Така ж і у "зірки" 30-х Грети Гарбо". Нехай, припустимо. Проте, якщо наступним, кого зніматиме режисер, стане Павло Зібров, і у нього буде те ж саме прилизане назад волосся - Грета могла б образитися. А щодо пір'я життєрадісний Євген Рибчинський зауважив: "Воно, між іншим, дороге". Себто заплачено - треба сипати.

З позитивного слід відзначити професіоналізм роботи. Операторська - клас.

Підсумовуючи прес-конференцію Таїсія Повалій сказала, що зніматися їй надзвичайно сподобалося. Вона готова це робити і надалі.

І ще. У бізнесове життя "зоряної" пари Ліхута-Повалій вліз... контракт. Тепер між ними обов'язки закріплено офіційно. Може, це їм сподобається, і вони переведуть і особисті взаємини на контрактну основу? Аби вже на законних підставах Ігор міг вимагати в Таїсії більше приправ до м'яса, а вона у відповідь могла б скористатися правом примушувати чоловіка мити посуд?