МЕНЮ

Час відновлення

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
18 червня, 2020 - 17:55
У Британії починають відчинятися туристичні атракції

Після закриття всіх укомплектованих майданчиків у березні, внаслідок пандемії коронавірусу, Англійська спадщина оголосила, що атракції відкриються у суботу. Відоме англійське абатство та поле битви є одними з перших укомплектованих штатів Англійської спадщини після відкриття в березні. Реконструкції присвячені відомим подіям 1066 року, коли армії королів Гарольда та Вільгельма Завойовника зіткнулися у битві при Гастінгсі, у цій битві вирішувалося майбутнє Англії.

Англійська спадщина також повідомила, що благодійною організацією були введені нові заходи для забезпечення здоров’я та добробуту членів, відвідувачів, волонтерів та персоналу. Для забезпечення безпечного досвіду кількість відвідувачів буде обмежена, тому всі, хто планує відвідати, включаючи членів, повинні заздалегідь забронювати на веб-сайті англійської спадщини та приїхати протягом свого часу.

Відвідувачі зможуть побачити руїни абатства та «зустріти» норманів і саксів на скульптурній стежці, прогулятися, щоб дослідити прогулянку по полі битви, а потім відправитися на дах гуртожитку ченців для приголомшливих видів цього історичного місця.

Наташа Вільямс, керівник історичних об’єктів, Сассексу, зазначила: «Наші співробітники та волонтери тут наполегливо працюють над тим, щоб адаптувати 1066 битву за Гастінгс і бойове поле для відкриття.

«Ми хочемо запевнити відвідувачів, що їх самопочуття є найважливішим, тому ми ввели жорсткі заходи соціального відсторонення, а також посилили наші високі гігієнічні стандарти.

«За цей час Бойове поле 1066 знову ввійшло в історію, закривши свої ворота, поки країна боролася з цією пандемією, проте весь наш персонал із задоволенням тепер знову відкриває та вітає відвідувачів у наступні вихідні. Якщо ви шукаєте цікаве місце для сім’ї, щоб випустити пар, натхнення для домашньої школи чи просто відкритий простір для спокою та тиші, ми раді вітати наших відвідувачів».