МЕНЮ

Британія продовжує дивувати

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
28 травня, 2020 - 17:52
Шотландець вирішив зайнятися благодійністю у незвичний спосіб

Дейві Баллантайн подорожує островом Арран, Шотландія, з бочкою віскі вагою 50 кг, підтримуючи благодійну організацію «Самаритяни в надзвичайних ситуаціях», що займається питаннями психічного здоров’я, на тлі спалаху коронавирусной хвороби.

59-річний чоловік сподівався завершити випробування подорожжю на 70 миль за десять днів, проте через погодні умови він вважає, що це займе два тижні. Спочатку Дейві хотів пожертвувати гроші  на допомогу у лікуванні цукрового діабету першого типу, але через пандемію коронавірусу вирішив віддати їх до іншої організації.  Наразі зібрав 3517 фунтів стерлінгів.

На благодійній Інтернет-сторінці для пожертвувань чоловік написа: «Коронавірус впливає на все наше життя. Ця криза — найбільший виклик, з яким коли-небудь стикалися «самаряни». Перед тим, як почалася пандемія коронавірусу, кожні шість секунд 20 000 добровольців відповідали на заклик про допомогу. Це може бути хтось, кого ви знаєте, родина чи друзі, які гостро потребують, але не змогли поспілкуватися з ким-небудь посеред ночі. Для організації нині важливіше, ніж будь-коли, бути там 24/7, 365 днів на рік для тих, хто цього потребує. Служба допомоги «самарян» відчуває тиск. Вони, ймовірно, мають більше людей, які намагаються впоратися або переживають кризу, і у них може бути менше волонтерів, щоб допомогти відповісти на дзвінки про допомогу. .. Змініть життя того, хто їх відчайдушно потребує.»