МЕНЮ

Бетон уже не в моді

Аліса ПОЛІЩУК, «День»
31 січня, 2020 - 12:57
Основні споруди Олімпійських ігор-2020 будуватимуть із дерева

Коли кращі спортсмени світу зустрінуться у Токіо на Олімпійських іграх, які відбудуться у липні, вони проведуть частину свого часу в громадському житлі, побудованому з багаторазового брусу.

Днями організатори Олімпіади 2020 року в Токіо урочисто відкрили «селянську площу» для спортсменів, яка була зроблена з 40 000 шматків дерева.

«Головна особливість («Токіо-2020») полягає в тому, що багато деревини використовується не тільки на цій дерев’яній площі, але і в інших об’єктах», — сказала Рейтер керівник з постійного розвитку об’єктів Токіо-2020 Нарікі Макіхара.

Буде запропоновано проводити на площі офіційні церемонії привітання всіх національних олімпійських комітетів. Вона також буде слугувати соціальним центром для спортсменів під час ігор, де розміщуватимуться магазини та кафе. Дерев’яна конструкція, в основі якої лежить естетика японського мінімалістського дизайну, повторює тему «Токіо-2020» для використання деревини при будівництві олімпійських об’єктів, включаючи Національний стадіон.