МЕНЮ

«Треба більше цікавитися своїм…»

Єлизавета ВОРОБЙОВА, Літня школа журналістики «Дня»-2019, фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»
10 липня, 2019 - 19:38
Галина Бабій — ведуча телеканала «UA:Перший»

Завершили день у «Дні» учасники Літньої школи журналістики цікавим діалогом з радіо- і телеведучою на Суспільному, музикознавицею Галиною Бабій. Вона вже неодноразово приходила до «літньошколярів» у попередні роки. І цього разу зустріч із пані Галиною почалась дуже тепло, вона була рада бачити усіх учасників «школи». Пані Бабій поділилась власними досвідом на радіо і телебаченні, розповіла про свої найзнаковіші та улюблені проекти, а також, як вона будувала свою кар’єру, з чого починала та які виклики перед нею постали вже в останні роки.

«Ми самі не були готові, що будемо працювати у такому форматі», — поділилася гостя, розповідаючи історію започаткування експериментальної програми «Радіо.День», яка одночасно транслюється на радіо і телебаченні. Але все вдалося і, до речі, такий досвід зараз поширюється на регіональних мовниках.

Також студенти порушили питання про виступи російських артистів в Україні, на яке пані Галина відповіла дуже чітко: «Треба більше цікавитися своїм, і тоді, можливо, чужі будуть менше пхати до нас носа».

А на запитання, як вдається залишатися успішною, гостя відповіла, що не послуговується такими категоріями. «Успішність, як я собі визначаю на сьогодні, — це твоя інтеграція в сьогоднішній день, така гармонійна, як пазл, коли ти комусь потрібен та тобі потрібні люди поруч. Ось така повна гармонія…», – переконана пані Галина.

Більше про надзвичайно цікаву та атмосферну зустріч – незабаром у «Дні».

ВРАЖЕННЯ

Аліса ПОЛІЩУК, Київський національний університет імені Тараса Шевченка:

–  «Я не можу працювати байдуже» – ця теза залишиться зі мною надовго. Галина Бабій поділилася не стільки досвідом, скільки якісним підходом до реалізації себе в професії. Думаю, що неодноразово перечитуватиму матеріал про нашу сьогоднішню зустріч.

Євгенія ШЕВЦОВА, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова:

– Мені надзвичайно сподобалась зустріч із Галиною Бабій. Я із захопленням слухала про історію такої крутої радіоведучої.

Олександр ШАРIПОВ, Запорізький національний університет:

– Галина Бабій – дуже тепла, щира людина. Я отримав промінчик добра. Це людина, яка працює за покликанням, а не за гроші. Мені сподобалася її фраза: «Я щаслива, коли після моєї роботи кажуть: «Мені це згодилося, мені було цікаво». У таких людей є чого повчитися та завдяки яким можна справді  полюбити свою справу.

Василь СЕМЕНЧЕНКО, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя:

–  «Мені завжди було цікаво працювати», – сказала Галина Бабій, розповідаючи про свою історію успіху. Надзвичайна особистість із широким спектром інтересів, я вважаю її професійні поради безцінними.