Вишукана класика

16 січня Київський камерний оркестр під орудою головного диригента Наталії Пономарчук виконуватиме твори Вольфганга Амадея Моцарта

Концерт транслюватиметься з Національної філармонії України онлайн.  Пролунають  серенади та чотири дивертисменти класика.

Наталія Пономарчук  — потужна, харизматична, яскрава, талановита жінка-диригент в українській симфонічній музиці. Нині вона входить до числа найбільш затребуваних оркестрових диригентів в Україні. До пандемії коронавірусу маестро багато гастролювала з найбільшими симфонічними оркестрами країни. Протягом багатьох років Наталія Борисівна  успішно співпрацює з такими колективами, як Національний одеський філармонічний оркестр,  Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії та інші. Кожний концерт диригенти ніколи не залишає байдужими меломанів.

Про твори, які виконуватимуться музикантами розповіла Ілона ТАМІЛІНА, прес-секретарка Національної філармонії: «Відомо, що від 1769-го Моцарт був придворним капельмейстером у Зальцбурзі. Офіційна служба Моцарта значно обмежувала його. Так, він мав писати лише духовну та розважальну музику, зокрема, дивертисменти та серенади. На початку 1772-го, невдовзі після повернення із чергової італійської подорожі, Моцарт створив три дивертисменти для струнних інструментів, які ще відомі як Зальцбурзькі симфонії. Саме вони й звучатимуть у виконанні Київського камерного оркестру цього вечора».

Доступ до онлайн трансляції: https://bit.ly/2WSGUQq