МЕНЮ

Українська скрипка на Язику Троля

Вікторія ШИТИК, «День». Фото надано прес-службою Святослава КОНДРАТІВА
13 серпня, 2019 - 18:15
Відомий скрипаль Святослав Кондратів записав свій новий кліп на батьківщині вікінгів

Для іноземних гостей Норвегія цікава перш за все своєю незабутньою та величною природною красою. Серед безлічі туристичних локацій, якими знаменита ця країна, особливе місце посідає так зване Кругле Озеро — Рінгедалсватн, над яким височіє Бородата гора — Скьеггедаль, що стала всесвітньо знаменитою завдяки неймовірному кам’яному виступу, що ніби нависає над спокійними водами озера в глибині гірської долини. Невгамовні вікінги дали і цьому виступові не менш поетичну назву — Троллунга, або Язик Троля.

Саме на цьому місці, що немов переносить нас до міфічного скандинавського Мітгарду, і записав свій новий кліп український скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів. Відео на нову композицію «Вікінг» було презентовано 8 серпня на офіційному ютюб-каналі Маестро та знаменує початок нового концертного туру #турВіКінг, що стане новим етапом розвитку проєкту #СвітОчимаСкрипаля.

 

Першими відчути холодний подих батьківщини вікінгів зможуть жителі Кривого Рогу, адже саме там 1 листопада відбудеться перший концерт #турВіКінг.

Надалі Святослав та його колектив планують відвідати Запоріжжя, Дніпро, Харків, Полтаву та ще понад 20 великих та малих міст України. Більш детальну інформацію про концерт у вашому місті шукайте на сторінці Святослава Кондратіва у мережі facebook.