МЕНЮ

Про таємниці та дружбу

Ольга СТЕЛЬМАШЕВСЬКА
10 липня, 2019 - 12:00
У прокат виходить французький сімейний фільм «Пригоди маленького Ремі»

Стрічка знята за популярною книжкою Гектора Мало «Без сім’ї» режисером Антуаном Блоссьє. У Франції цей твір вважається класичною дитячою книжкою і навіть включений у шкільну програму для обов’язкового читання. Передпрем’єрний показ цієї пригодницької картини відбудеться 10 липня в столичному кінотеатрі «Сінема Сіті» за участю ведучої Ольги Цибульської.

На гостей кіновечірки чекає розважальна програма, частування і подарунки дітям.

Фільм режисера Антуана Блоссьє розказує про пригоди маленького 10-річного хлопчика Ремі, який був викрадений у названої матері та опинився у таємничого мандрівного музиканта синьйора Віталіса. Поруч із ним Ремі буде отримувати суворий досвід життя бродячого артиста: йому доведеться стати акробатом і співаком, аби заробити на власний шматок хліба. У супроводі вірного собаки та маленького мавпеняти довга подорож Францією, насичена новими знайомствами, дружбою і пригодами, — приведе Ремі до розгадки таємниці його походження.

Для того щоб екранізувати історію про Ремі, режисер вибрав французький департамент Тарн, чиї міста і села прекрасно адаптовані до сюжету книжки, дія якої відбуваються у XIX столітті.

У фільмі грають знамениті французькі актори — багаторазовий лауреат престижної премії «Сезар» Даніель Отей та одна з улюблених актрис культового Франсуа Озона — Людівін Саньє.