МЕНЮ

Музичній школі ім. П.С. Столярського бути!

11 січня, 2019 - 12:51
«День» слідкує за ситуацією в Одесі

Члени громадської організації «Всесвітній клуб одеситів» на своїй сторінці у facebook опублікували відкритий лист міністру культури України Є.М. Нищуку, аби не допустити закриття відомого учбового закладу.

У зверненні, яке пропонують активно «постити» повідомляється, що «останніми днями одесити отримують чисельні звернення зі всього світу з приводу шокуючої інформації щодо закриття Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. П.С. Столярського, яка є центром найбагатших музичних традицій, що створюють славу міста Одеси та України, та дала світу велику кількість музикантів.

Рішення про закриття навчального закладу на підставі виявлених порушень вимог протипожежної безпеки прийняв Одеський окружний адміністративний суд. І це є об’єктивним рішенням, тому що школа – це, насамперед, діти, люди, які повинні бути у безпеці. Але, з іншого боку, ми розуміємо, що несвоєчасне вирішення проблеми установки протипожежної сигналізації сталося через недостатність бюджетного фінансування школи, а зовсім не через халатність її керівництва.

Крім того, інформація щодо закриття школи негайно спровокувала кількість необґрунтованих чуток та вдарила по репутації міста Одеси як культурного центру України»…

«День» попросив прокоментувати ситуацію Кармеллу ЦЕПКОЛЕНКО, заслуженого діяча мистецтв, композитора, професора Одеської національної музичної академії ім. Нежданової:

- Річ у тому, що Школа-інтернат ім. П.С. Столярського знаходиться в підпорядкуванні Міністерства культури України, а не мерії Одеси -  тому небайдужі  містяни просять міністра Євгена Нищука підтримати один із  найвідоміший навчально-музичних закладів нашої країни і вирішити питання , аби знайти та  виділити кошти, щоб забезпечити школу всіма необхідними засобами протипожежної безпеки. Нині в Одесі триває епідемія грипу, а тому через карантин не відбуваються заняття. Про проблеми Школи Столярського знають всі, і ми маємо надію, що у найближчий час ця ситуація буде вирішена.