МЕНЮ

ЛАУРЕАТИ театральної премії «Київська пектораль» 2019 р.

2 квітня, 2020 - 16:50
  • «За кращу драматичну виставу»

Андрій Курков «Сірі бджоли», режисер-постановник Віталій Малахов (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

  • «За кращу музичну виставу»

Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів», режисер-постановник Кестутіс Стасіс Якштас (Литва) (Київський національний академічний театр оперети)

  • «За кращу дитячу виставу»

Оксана Дмітрієва за казками Сергія Козлова «Казка для маленького зайчика», режисер Оксана Дмітрієва (Київський академічний театр ляльок)

  • «За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)»

Панас Мирний «Лимерівна», режисер-постановник Іван Уривський (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

  •  «За кращу режисерську роботу»

Іван Уривський, вистава за Панасом Мирним «Лимерівна» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

  •  «За краще виконання чоловічої ролі»

Роман Халаімов – роль Олександра Тарасовича Аметистова, адміністратора у виставі за Михайлом Булгаковим «Зойчина квартира» (Київський академічний драматичний театр на Подолі)


«Сірі бджоли»

  • «За краще виконання жіночої ролі»

Оксана Прасолова – роль Мортиції Аддамс, у виставі Ендрю Ліппа «Сімейка Аддамсів» (Київський національний академічний театр оперети)

  •  «За краще виконання чоловічої ролі другого плану»

Костянтин Костишин – роль Калеві, у виставі за п’єсою “Людяна людина” Сіркку Пелтоли «Гарантія 2 роки» (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра)

  •  «За краще виконання жіночої ролі другого плану»

Лариса Трояновська – роль Манюшки, покоївки Зої, у виставі за Михайлом Булгаковим «Зойчина квартира» (Київський академічний драматичний театр на Подолі)

  •  «За кращу сценографію»

Сергій Маслобойщиков, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

  • «За кращу музичну концепцію вистави»

Автор оригінальної музики – Олександр Бегма, у виставі за мотивами драми-фейєрії Лесі Українки «VERBA» (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка)

  • «За краще пластичне вирішення вистави»

Лібрето, хореографія, постановка Раду Поклітару у балеті за мотивами повісті Миколи Гоголя «ВІЙ» (Академічний театр «Київ Модерн-балет»)

  • «За кращий акторський дебют»

Артем Пльондер – за низку ролей (студент училища культури Вітя, стиліст/візажист/модель Маркус Модел, оператор/відео-інженер Іван, стриптизер/він же студент Андрюша), у виставі за Татусею Бо і Русланом Горовим «Бери од жизні всьо» (Київський академічний театр «Золоті Ворота»)

  •  «За кращий режисерський дебют»

Тетяна Матасова, вистава за Михайлом Коцюбинським «Тіні забутих предків» (Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»)