МЕНЮ

«Бенкет під час чуми»

20 березня, 2020 - 13:16
Вистава без глядачів

22 березня о 18:00 PostPlay Театр та Open Theatre проведуть онлайн-трансляцію альманаху коротких вистав від молодих українських режисерів - “Бенкет під час чуми: простір нового міфу”.

Відповідно до вимог закону та здорового глузду, театри не мають права зараз кликати глядачів на показ вистав. Для недержавного культурного сектору - це значний удар. Щоб витримати його та запобігти можливому закриттю, PostPlayТеатр започаткував проект #театрякийвижив. PostPlayТеатр переносить свою діяльність у он-лайн і недільна прем'єра - перша подія у черзі інтернет-проєктів.

«Наш час сьогодні настільки турбулентний, що можна не витримати тиску, піддатися паніці та загубити себе. Що з цим робити - до кінця не ясно. Але ми спробуємо (разом з вами!) вхопити відчуття “тотальної зупинки” і хоча б на годину поринути у простір нового українського міфу. Щоб видихнути. І жити далі», - каже співзасновник театру, драматург та режисер Ден Гуменний.

У першому акті альманаху дивитимемось стрім вистави Даниїла Пінько «Казка казок», а після невеликої перерви - роботи режисерок Станіслави Овчіннікової («Хованки») та Поліни Кундиренко («1х1+1» за Беккетом та Сарою Кейн).

Режисер(к)и: Даниїл Пінько, Поліна Кундиренко, Станіслава Овчіннікова

Перформер(к)и: Аша Карсакова, Едвард Різ, Даниїл Пінько, Станіслава Овчіннікова, Андрій Даценко

Координаторка проекту: Поліна Кундіренко

Світло: Антон Романов

Кураторка “Школи режисера для не-режисерів”: Галина Джикаєва

Керівник проекту #театрякийвижив: Ден Гуменний