МЕНЮ

Витримка спиртного: АЛКОМАГ розповідає про особливості та значення цього процесу

Ірина Михайленко
22 квітня, 2019 - 15:14

Якщо ви цінуєте смак якісного зрілого віскі або коньяку, знайте, що багато в чому він був сформований не стільки завдяки якісній сировині, скільки завдяки бочці, в якій перебував довгі роки.

В інтернет-магазині https://alcomag.com.ua/ ви зможете знайти оптимальний напій для будь-якої життєвої ситуації! Персональні сомельє допоможуть вам підібрати спиртне, враховуючи ваші уподобання і бюджет!

Процес витримки є найважливішим етапом створення багатьох напоїв, і сьогодні ми поговоримо про нього докладніше.

Важливість витримки

Чим же так важлива витримка? Можна назвати відразу дві речі:

1. У процесі витримки з напою випаровуються шкідливі речовини.

2. Водночас він поглинає з бочки різні ароматичні та інші компоненти, які позитивно впливають на колір, смак, а особливо – на ароматичний букет напою.

Саме витримка надає напоям благородного, складного смаку. Але щоб домогтися такого результату, треба ретельно підбирати бочки.

Які бочки використовуються для витримки

За всі віки існування практики витримки алкоголю було випробувано багато різних варіантів, але експерти, як і раніше, вважають найбільш відповідною для цієї справи деревиною дуб. Хоча і тут є свої уточнення. По-перше, існує кілька різновидів бочок зі своїми особливостями, про що ми поговоримо нижче. По-друге, не всі види дубів підходять для їх виробництва. Кращим варіантом визнали лімузенські дуби столітнього віку і старше. Звичайно, таких виняткових дерев для сучасних масштабів виробництва не вистачає, тому користуються й іншими.

Тепер повернемося до різних видів бочок:

• Нові. Бочки, які вперше використовуються для зберігання спиртного. Їхня головна особливість – висока концентрація ароматичних речовин у деревині. Другий момент – це процедура випалу, якій піддається будь-яка бочка і яка привносить у смак спиртного відтінки карамелі і ванілі. Інтенсивність цього смаку винороби можуть контролювати силою випалу. До слова, щоб чітко зрозуміти, про що ми зараз говоримо, радимо спробувати класичний бурбон – у смаку цього напою ці риси помітні дуже яскраво. Користуватися новими бочками слід обережно, якщо залишити в них напій занадто довго, його смак може спотворитися під впливом таких сильних чинників.

• Використані бочки. Якщо бочка вже була у використанні до цього, інтенсивність її впливу на напій буде набагато слабшою. Такий тип ідеально підходить для зберігання досить зрілого алкоголю, смакові і ароматичні якості якого вже не потребують суттєвих корегувань.

• Бочки з-під іншого алкоголю. При створенні великої кількості різних міцних напоїв використовуються бочки з-під іншого алкоголю. Для чого це потрібно? З одного боку, така бочка діятиме на напій м'якше, ніж нова, оскільки вона вже багато віддала попередньому напою. З іншого боку, деревина увібрала в себе компоненти першого алкоголю і тепер може передати новому напою більш складну гаму ароматів і смаків.

Як би там не було, дубові бочки є ідеальним форматом для зберігання і поліпшення спиртного!