Ще 173 термінали для е-квитка

Буде встановлено вже до кінця року на станціях метро Києва

Про це директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА повідомив під час вітання пасажира, який здійснив 10-мільйонну поїздку за допомогою е-квитка. Він зустрівся із власницею картки Світланою Кусняк та її сином Микитою, який і здійснив поїздку, передає kyivcity.gov.ua.

Власники картки розповіли, що постійно користуються е-квитком та відслідковують поїздки у додатку Kyiv Smart City.

Пасажири отримали 100 безкоштовних поїздок на картку Kyiv Smart Card і подарунки від команди, що впроваджує електронний квиток — Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, КП «ГІОЦ», ініціативи Kyiv Smart City. Зустріч відбулася у вестибюлі станції метро «Хрещатик».

«Е-квиток — сучасний універсальний засіб оплати за проїзд. Використовуючи його, пасажири отримують зручний сервіс і допомагають нам зробити систему громадських перевезень більш прозорою та ефективною. Тому я радий, що все більше киян обирають електронний квиток. Ми працюємо над тим, щоб використання Kyiv Smart Card було максимально доступним для киян, і постійно розширюємо мережу точок продажу карток. Уже до кінця року на станціях метро буде встановлено ще 173 термінали для купівлі та поповнення е-квитка», — повідомив Юрій Назаров.