МЕНЮ

Велофлешмоб у столиці – 19 вересня

10 вересня, 2019 - 18:30
Офісних працівників запрошують їхати на роботу двоколісниками

У четвер, 19 вересня, офісних працівників у Києві запрошують взяти участь у флешмобі «Велосипедом на роботу» і заїхати перед роботою на майдан Незалежності. Там із 8.00 до 10.00 на них чекатиме сніданок з круасанами, фотозоною та конкурсами. Восени флешмоб проходить напередодні Всесвітнього дня без авто 22 вересня, йдеться в повідомленні громадської організації U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), яке надійшло на адресу «Дня».

«Ми хочемо, щоб дедалі більше людей в Україні користувалися велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах. Знаємо, що такі зустрічі надихають і заохочують дедалі більше людей вибирати велосипед замість авто або маршруток. Це не тільки зручно, здорОво, економічно, екологічно, а й весело! Поїздка на роботу велосипедом бадьорить краще за будь-яку каву», — каже директорка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Анастасія МАКАРЕНКО.

Їзда на велосипеді не лише підвищує рівень гормонів щастя, життєвий тонус і продуктивність, а й поліпшує якість життя людей у місті. Для компаній та організацій це чудова можливість командотворення і створення позитивного корпоративного іміджу. Для міста створення умов пересування велосипедом зменшує затори, шкідливі викиди в повітря й витрати на охорону здоров’я, нагадують у U-Cycle.

Тож осіннього дня «Велосипедом на роботу» заїхати перед роботою на майдан Незалежності можна поодинці, разом з іншими учасниками зі свого району або разом з колегами у складі корпоративної колони. На Майдані відбудеться конкурс Best Corporate Team, у якому визначать три найчисельніші корпоративні велоколони, і конкурс на найкращий діловий лук серед усіх учасників та учасниць заходу. Для участі в конкурсах потрібно зареєструватися за посиланням.