МЕНЮ

Уже 60% залізничних квитків пасажири купують через інтернет

12 листопада, 2019 - 10:05
Із початку 2019 року так було продано понад 25 млн проїзних документів

На кінець жовтня вже 60 % квитків реалізовувалося через онлайн-сервіси. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, передає www.uz.gov.ua. «З моменту впровадження онлайн-продажу квитків у 2009 році через інтернет уже оформлено майже 117 млн квитків. Щороку ми спостерігаємо збільшення популярності цієї послуги. Так, ще рік тому через інтернет купувало 50% наших клієнтів, а 2017-го — 41%», — зазначив Євген Кравцов.

Квитки через інтернет можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення, поїзди міжнародного сполучення в сполученні з Польщею, а також поїзд «Чотири столиці» Київ — Мінськ — Вільнюс — Рига. Купуючи квиток через інтернет, пасажир самостійно обирає потрібний поїзд, тип вагона й місце. Важливим є те, що онлайн можливо оформити пільгові квитки: для людей з інвалідністю, студентів.

На міжнародні поїзди, що курсують у сполученні з країнами СНД, пасажири в режимі онлайн можуть оформити й оплатити проїзд, після чого отримають бланк замовлення на електронну пошту, який обов’язково необхідно обміняти в залізничній касі України на звичайний квиток.