Сучасний освітній портал

У державній службі зайнятості розпочався новий проєкт

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців — Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/). «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», — коментує директорка Державного центру зайнятості Ольга Макогон, передає www.kmu.gov.ua.

Новий сервіс дозволить:

•  розвивати особисті компетенції, запитані на ринку праці;

•  отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;

•  навчитися складати резюме сучасного формату;

•  підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

•  обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.