МЕНЮ

Ще 25 новеньких «швидких»

7 червня, 2019 - 11:16
Київ продовжує оновлювати парк медичних спецавто

Ще 25 новеньких «швидких» на базі автомобілів Ford та Peugeot днями запустять в роботу. Про це мер Києва Віталій КЛИЧКО повідомив на своїй сторінці у Facebook та опублікував відео з новими авто, передає kyivcity.gov.ua.

«Швидкі» вже повністю обладнані за стандартами Всесвітньої організації охорони здоров’я. Чотири авто — унікальні, з обладнанням, за допомогою якого можна перевозити недоношених немовлят та новонароджених з патологіями. На всіх нових «швидких» встановлена система, яка через засоби зв’язку передає в лікарню параметри стану пацієнта. Також зазначу, що Київ першим в Україні позбувся старих радянських автомашин «швидкої допомоги», — наголосив міський голова столиці.

Віталій Кличко зазначив, що місту залишилося купити ще 30 нових таких автомобілів і Київ, першим на пострадянському просторі відповідатиме ще одній вимозі ВООЗ — одне авто медичної допомоги на 10 тисяч мешканців.

«А водії київських «швидких» «притираються» до нових авто, тренуючись вправно ними кермувати на спеціально облаштованому полігоні», — написав Віталій Кличко.