Разом з усією Україною

У Кривому Розі уже втретє пройшла акція «Ні капітуляції!»

У неділю криворіжці разом з усією Україною вийшли на акцію «Ні капітуляції!», яка цього дня проходила у більш ніж 300 українських містах. В акції взяли участь активісти міських осередків низки політичних партій і громадських організацій, ветерани АТО, волонтери, підприємці, журналісти, представники освіти й інших верств міської громади. Загалом до акції долучилося кількасот містян. Порівняно з попередніми акціями «Ні капітуляції!», які проходили в Кривому Розі у вересні-жовтні, нинішня привернула увагу вдвічі більшої кількості містян. Акція проходила без будь-якої партійної символіки, а виключно під національними прапорами.

На думку організаторів, зростання уваги до акції пояснюється подальшим посиленням напруженості навколо сумнівної так званої «формули миру від Штайнмайєра» та інших ключових питань, які готуються до обговорення на майбутньому саміті лідерів «нормандської четвірки» та в мінському форматі. Тому стурбовані певними кроками і намірами нового українського керівництва заради досягнення миру іти на поступки країні-агресору, дедалі більше криворіжців вважають за необхідне висловити своє ставлення до цього.

«Сьогоднішня акція була важливою тому, що в Києві вже створено «Рух опору капітуляції», який закликає патріотичні організації та небайдужих громадян долучатися до нього на місцях», — розповіла її організаторка, голова міського осередку ГО «Справа громад» Ангеліна ВЕРХОГЛЯД. Як зазначила активістка, власне в цьому й полягало головне завдання ініціаторів криворізького заходу — скликати на віче патріотичну громадськість міста в межах загальноукраїнської акції, щоби разом сказати рішуче: «Ні капітуляції!».

«Для Кривого Рога це є надзвичайно важливим чинником, — пояснила Ангеліна Верхогляд, — бо крім донесення своєї позиції до центральної влади, нам не менш важливо показати, що Кривий Ріг — не ватне місто, як про нього багато хто говорить, і не абсолютно «зелене», бо в ньому є жовто-блакитні й червоно-чорні кольори».