МЕНЮ

Прикра статистика

17 вересня, 2019 - 19:14
З початку 2019 року вандали 172 рази псували приміські поїзди «Укрзалізниці»

Через такі дії зловмисників компанія зазнала збитків майже на 12,5 млн грн, повідомляє www.uz.gov.ua. Зокрема, залізничники зафіксували 43 випадки нанесення малюнків (графіті) на приміські поїзди, 20 випадків пошкодження внутрішньосалонного обладнання і 13 випадків пошкодження міжвагонних з’єднань. Крім того, зловмисники викрадали з приміських поїздів кабелі, регулятори, розбивали скло тощо.

За вчинення порушень затримано десять осіб, із них двох — за розфарбування і вісім — за побиття вікон. Найчастіше такі дії скоюють групи молодих людей, які на зауваження локомотивних бригад відповідають відвертими погрозами.

Найбільше випадків вандалізму — 110 — зафіксовано на території Південно-Західної залізниці, на Придніпровській залізниці — 25, Львівській та Одеській залізницях — по 17 і на Донецькій залізниці — 8.

В «Укрзалізниці» наголошують, що псування рухомого складу, задіяного у приміському русі, загострює проблему належного забезпечення приміських пасажирських перевезень. Крім прямих збитків, заподіяних зловмисниками, на плечі залізниці лягають і додаткові витрати робочого часу працівників, які усувають наслідки вандалізму. А самі пошкоджені вагони залізничники вимушені відставляти з руху для відновлення. Це зменшує кількість вагонів в експлуатації і призводить до скорочення складів поїздів, що спричиняє суттєві незручності й пасажирам.