МЕНЮ

Постійний «Ветеранський намет»

3 жовтня, 2019 - 10:09
У Києві відкриють простір книжок про російсько-українську війну авторства ветеранів, військових

Шостого жовтня в Києві за адресою вул. Пестеля, 7, відбудеться відкриття «Ветеранського намету» — унікального простору, де будуть зібрані книжки про російсько-українську війну авторства ветеранів, військових, повідомляє mva.gov.ua.

Ідея відкриття постійного «Ветеранського намету» народилась після проведення трьох заходів у межах книжкових, літературних заходів, таких як «Книжковий Арсенал» у Києві, Book Space у Дніпрі та Форум видавців у Львові, на яких ветеранська література користувалось чималим попитом.

«ВетНамет» закінчив свою роботу на Львівському Форумі видавців... але нікуди не зникає і, більше того, готує новий підхід. І про це — декілька рядків.

Позиція перша. «ВетНамет» працює на книжкових заходах у форматі саме військового намету, це принципово для нас. Максимум, на що ми готові поміняти УСТ-56, — це бліндаж, але копати його, та ще й зимою... ну, ви розумієте.

Тому позиція друга. Після наказу командування про перехід на холодну пору року «ВетНамет» буде діяти на постійній основі. Допомагає у відкритті простору ГО «Український Легіон» у межах ініціативи національно-патріотичного виховання громадянського суспільства.

Цієї неділі, 06.10.19, ми відчиняємо простір «Ветеранського намету», де буде представлений асортимент літератури про АТО від учасників. Простір працюватиме постійно. Про години роботи повідомимо пізніше», — доповідає «Ветеранський намет».